Loading...
Kontakta oss2018-08-16T13:59:43+00:00

Kontakta oss

Välkommen kontakta någon av oss för att boka in ett första möte där vi berättar mer om våra tjänster och dina möjligheter till ökad lönsamhet.

Jens Christensen
Jens ChristensenVD
Janolof Joelsson
Janolof JoelssonFörsäljningschef
Järvsö | 070-621 89 24
janolof.joelsson@mekanotjanst.se
Mikael Dahlberg
Mikael DahlbergKey Account Manager
Ljusdal | 070-649 89 40
mikael.dahlberg@mekanotjanst.se
Niclas Otter
Niclas OtterKey Account Manager
Järvsö | 070-347 51 00
niclas.otter@mekanotjanst.se
Fredrik Norman
Fredrik NormanProduktions- och Kvalitetschef
Järvsö | 070-752 68 52
fredrik.norman@mekanotjanst.se
Eva Flyrén
Eva FlyrénAdministrativ Chef
Per Perjans
Per PerjansController
Roine Eriksson
Roine ErikssonTeamledare Teknik
Järvsö | 070-670 71 66
roine.eriksson@mekanotjanst.se
Ulf Lindblom
Ulf LindblomPlatschef Ljusdal
Ljusdal | 070-634 72 08
ulf.lindblom@mekanotjanst.se
Magnus Hansson
Magnus HanssonInköpare
Ljusdal | 070-631 00 52
magnus.hansson@mekanotjanst.se
Steve Johansson
Steve JohanssonInköpare
Järvsö | 070-601 89 56
steve.johansson@mekanotjanst.se
Christer Fransson
Christer FranssonStyrelseordförande

Kontaktformulär

Du är också välkommen att lämna ditt meddelande till oss här nedan. Vi återkommer till dig inom kort.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

WordPress Security