Loading...
Kontakta oss2019-03-29T14:28:22+00:00

Kontakta oss

Välkommen kontakta någon av oss för att boka in ett första möte där vi berättar mer om våra tjänster och dina möjligheter till ökad lönsamhet.

Jens Christensen
Jens ChristensenVD
Mikael Dahlberg
Mikael DahlbergKey Account Manager
Ljusdal | 070-649 89 40
mikael.dahlberg@mekanotjanst.se
Fredrik Norman
Fredrik NormanProduktions- och Kvalitetschef
Järvsö | 070-752 68 52
fredrik.norman@mekanotjanst.se
Eva Flyrén
Eva FlyrénKMA- och Kommunikationsansvarig
Emil Svedman
Emil SvedmanTeknisk säljare
Järvsö | 070-670 72 12
emil.svedman@mekanotjanst.se
Per Perjans
Per PerjansController
Micael Klarin
Micael KlarinTeknisk säljare
Järvsö | 072-853 07 00
micael.klarin@mekanotjanst.se
Roine Eriksson
Roine ErikssonTeamledare Teknik
Järvsö | 070-670 71 66
roine.eriksson@mekanotjanst.se
Ulf Lindblom
Ulf LindblomPlatschef Ljusdal
Ljusdal | 070-634 72 08
ulf.lindblom@mekanotjanst.se
Steve Johansson
Steve JohanssonInköpare
Järvsö | 070-601 89 56
steve.johansson@mekanotjanst.se
Tommy Larsson
Tommy LarssonInköpare
Ljusdal | 070-607 55 85
tommy.larsson@mekanotjanst.se
Christer Fransson
Christer FranssonStyrelseordförande

Kontaktformulär

Du är också välkommen att lämna ditt meddelande till oss här nedan. Vi återkommer till dig inom kort.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande