Kontakta oss

Välkommen kontakta någon av oss för att boka in ett första möte där vi berättar mer om våra tjänster och dina möjligheter till ökad lönsamhet.

Jens Christensen
Jens ChristensenVD
Emil Svedman
Emil SvedmanMarknadschef
Järvsö | 070-670 72 12
emil.svedman@mekanotjanst.se
Mikael Dahlberg
Mikael DahlbergKey Account Manager
Ljusdal | 070-649 89 40
mikael.dahlberg@mekanotjanst.se
Fredrik Hedman
Fredrik HedmanProduktionschef
Järvsö | 070-579 40 60
fredrik.hedman@mekanotjanst.se
Reine Wennstig
Reine WennstigPlatschef Ljusdal
Ljusdal | 070-569 39 04
reine.wennstig@mekanotjanst.se
Roine Eriksson
Roine ErikssonTeknikchef
Järvsö | 070-670 71 66
roine.eriksson@mekanotjanst.se
Per Perjans
Per PerjansEkonomichef
Gustaf Bengtsson
Gustaf BengtssonStrategisk inköpare
Järvsö | 070-774 74 32
gustaf.bengtsson@mekanotjanst.se
Johan Berglund
Johan BerglundInköpare
Ljusdal | 070-607 55 85
johan.berglund@mekanotjanst.se
Christer Fransson
Christer FranssonStyrelseordförande

Kontaktformulär

Du är också välkommen att lämna ditt meddelande till oss här nedan. Vi återkommer till dig inom kort.

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din epost (obligatorisk)

    Ämne

    Ditt meddelande